Akcija „Tausokime vadovėlius“

Vadovėlis irgi yra knyga, tik mokomoji. Progimnazijoje buvo tikrinama, kaip 1-8 kl. mokiniai saugo ir tausoja knygas. Patikrinimą atliko tam reikalui deleguoti mokiniai. Rezultatai parodė, kad didžioji dalis 1-4 klasių mokinių prižiūri ir saugo vadovėlius. Tačiau yra mokinių, kurie, gavę vadovėlius iš mokyklos bibliotekos, su jais elgiasi nerūpestingai. Kai kurie vadovėliai neaplenkti, dalis reikalauja „smulkaus remonto“ (suklijuoti, pakeisti aplankalą, ištrinti, kas prirašinėta pieštuku). Tai ypač aktualu 5-8 klasių mokiniams. Su tokiais mokiniais vyko pokalbis „Dėl mokyklinių vadovėlių naudojimo taisyklių“. Primename, kad visi vadovėliai ugdymo procese naudojami ne trumpiau kaip 5 metus, todėl būtina juos išlaikyti geros būklės! Pakartotinis patikrinimas bus atliktas kovo mėnesį.

• Proverka ucebn
  • ucebn