Pasiekimai

SVEIKINAME

Mūsų mokinių 2018 -2019 m.m. pasiekimai olimpiadose, konkursuose bei varžybose

arabesko.ru_13

Už labai gerą mokymąsi 2017 – 2018 m.m. I pusmetį reiškiama padėka šiems mokiniams:

IA

Erikai Klimovič

Nadiai Solupajevai Ronlev

arabesko.ru_13

Už labai gerą pamokų lankomumą 2017 – 2018 m.m. I pusmetį (nepraleista nei viena pamoka) reiškiama padėka šiems mokiniams:

Ia

Juozapavičius Mantas

Ic

Sergijenkova Anastasija

IIc

Andrijevskaja Angelina

2016-2017 m.m.

Viktorija Prikofjeva, IIa kl.

65-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas (miestas) laimejo I vieta (mok. Vladimiras Ovčinikovas)

28-asis Lietuvos mokinių Fizikos čempionatas Laimėjo X vietą (mok. Vladimiras Ovčinikovas)

65-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas (šalis) laimėjo 16 vietą (mok. Vladimiras Ovčinikovas)

Miesto matematikos olimpiada laimėjo II vietą (mok. Vitalij Kuzborskij)

Tarptautinė Kings matematikos olimpiada 2–12 kl. mokiniams II turas I lygmuo Diplomas (mok. Vitalij Kuzborskij)

50-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiada miesto etapas. laimėjo II vietą ( mok. Marina Grigorjeva)

55-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas (miestas) laimėjo III vietą (mok. Marina Sverženiuk)

Dalyvavo 50-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiada šalies etape.

arabesko.ru_13Erika Klimovič III c kl.

Matematikos olimpiada mesto etapas laimėjo II vietą (mok. Ana Senkevič)

Tarptautinis matematinis konkursas „Euklidas“ miesto etapas laimėjo I vietą (mok. Ana Senkevič)

Tarptautinis matematinis konkursas „Euklidas“ finalas laimėjo IV vietą (mok. Ana Senkevič)

Tarptautinė Kings matematikos olimpiada 2–12 kl. mokiniams laimėjo II turas I lygmuo Diplomas (mok. Ana Senkevič)