Jaunojo tyrėjo diena

Šių metų birželio  birželio 4d. į  aktų salę rinkosi  jaunieji  mokslininkai ,  5-7 klasių mokiniai.  Čia vyko  mokinių tiriamųjų darbų konferencija,, Jaunojo tyrėjo diena“ . Konferencijos tikslas -skatinti mokinių savivaldų mokymąsi ir patyriminį,  kompetencijomis grįstą ugdymą pagal atnaujintas programas, kompleksišką tikrovės reiškinių pažinimą, praktinį žinių taikymą, problemų sprendimą eksperimentuojant. Konferencijoje dalyvavo 5-7 klasių mokiniai. Dalyviai skaitė tikrai mokslinius pranešimus, pristatė tyrimų rezultatus, demonstravo originalius uždavinių sprendimo būdus, pasidalino  mokymosi atradimais. O konferencijos žiūrovai puikiai padirbėjo grupėmis, sužinojo daug mokslinių dalykų ir naudodamiesi Kahoot  programėle   atsakę į klausimus, konferenciją įvertino 9,5 balų.   Dėkojame progimnazijos  metodinei tarybai už konferencijos organizavimą , o geografijos, technologijų , matematikos, fizikos, chemijos, IT, kalbų mokytojams už mokymąsi tyrinėjant, įdomius pranešimus.

• MicrosoftTeams-image (2)
  • MicrosoftTeams-image (3)