Kalėdinė labdaros akcija ,, Pasveikink vienišą Šeškinės senelį“

Gruodis mums atneša pačią gražiausią metų šventę – Kalėdas. Sakoma, kad Kalėdos – gerumo metas. Tad kodėl nepadarius šių Kalėdų stebuklingomis? Juk, kad to pasiektume reikia visai nedaug! Manau, kad kiekvienas apsižvalgęs savo kaimynystėje rastume žmogų, kuriam reikia Kalėdų, todėl Sofijos Kovalevskajos progimnazija tęsią gražią tradiciją.  Šiemet gruodį vėl paskelbėme socialinę akciją  ,, Pasveikink vienišą Šeškinės senelį“. Šv. Kalėdų proga buvo pasveikinti vieniši Šeškinės seniūnijos pagalbos į namus gavėjai. Seneliams įteikti mokinių nupiešti atvirukai ir didžiulės dovanos. Kada gauni dovaną, pilnėja tavo delnai. Kada duodi ją kitam – pilnėja tavo širdis.
Nuoširdžiai  dėkojame Sofijos Kovalevskajos progimnazijos bendruomenei už geranorišką ir gražią iniciatyvą.

• mde