„Kas? Kur? Kada?“ ir „Protų ringas“

Lapkričio mėnesį vyko dar vienas intelektinių žaidimų ciklas. Pastaraisiais metais dalyvių skaičius nuolat auga, o šiemet pasiektas naujas rekordas – 52 komandos (11 progimnazijos, 24 gimnazijos, 2 mokytojų komandos, 15 abiturientų ir tėvų). Pirmosios rungtynės vyko penktadienį, lapkričio 10 d. Aktų salėje nebuvo kur obuoliui nukristi. Vienu metu virš 300 žaidėjų bandė atsakyti į pačius įvairiausius klausimus: paprastus, vaizdinius, muzikinius, „juodosios dėžės“ klausimus, žaibiškus klausimus…
Po šio žaidimo komandos toliau kovojo Protų ringe lapkričio 14 d. Žaidimai buvo žaidžiami poromis, prie dviejų žaidimų stalų. Mažoji lyga buvo skirta 5 ir 6 klasių komandoms. Jiems buvo organizuojami žaidimai principu „visi su visais“. Pagal žaidynių rezultatus buvo nustatyta čempionė – 6 a klasės komanda „Minionai“. Būtent jie pateko į Vyriausiųjų lygą. Į finalą pateko vyriausios – 8 a ir 8 b klasių komandos. Atkaklioje kovoje nugalėjo 8 a klasės komanda „Checkmate“. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais, tačiau, žinoma, pagrindinis prizas buvo neapsakomos emocijos, kovos azartas ir salės atmosfera. Penktadienį, lapkričio 17 d., buvo žaidžiamos rungtynės aukštesnėse lygose.

REZULTATAI