Konkursas „Gerų darbų taupyklė“

Pastaruoju metu vis mažiau dėmesio skiriama moralinėms ir dvasinėms vertybėms: gerumui, dėmesingumui, rūpestingumui bei savitarpio pagalbai, Norėčiau, kad mūsų progimnazijos mokiniai būtų geresni, atidesni vieni kitiems, rodytų rūpestį kaimynams, būtų naudingi kitiems. Kartais vaikai nemoka objektyviai įvertinti savo ir artimųjų veiksmų. Todėl kovo mėnesį kilo mintis surengti konkursą „Gerų darbų taupyklė“, kuriame kiekvienas vaikas turės galimybę aktyviai dalyvauti klasės gyvenime. Konkurso tikslas – formuoti vaikų supratimą apie gėrį ir gerumą. Konkursą laimėjo 2 c kl., surinkusi 226 gerus darbus. SVEIKINAME!

Taip pat dėkojame visiems pradinių klasių mokiniams už aktyvų dalyvavimą konkurse.

• 20230405_132351