Netradicinė ugdymo diena „Įdomiausios knygos diena“

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija organizuoja temines ugdymo dienas, skirtas pažintinei, kultūrinei, socialinei ir pilietinei veiklai. Balandžio mėn. 04 d. vyko netradicinė ugdymo diena „Įdomiausios knygos diena“.

Sudarant galimybę 1-4 klasių moksleiviams įgyti žinių už mokyklos ribų, jie vyko į edukacines išvykas ir užsiėmimus:
 Išvyka į Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką
 Išvyka į Lietuvos Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką
 Išvyka į Lietuvos aklųjų biblioteką
 Edukacinis užsiėmimas „Vaikų žemė“, susitikimas su knygų autore Rūta Norkūne. Vilniaus mokytojų namai.
 Edukacinis užsiėmimas „Knygos istorija“ Pilaitės bibliotekoje.
 Edukacinė pamoka „Skaitome kartu“ Lazdynų bibliotekoje.

Siekiant ugdymo proceso įvairovės bei mokymo(si) sėkmės 5-8 klasių moksleiviams buvo organizuotos netradicinės veiklos:
 patrauklios šiuolaikinės moksleivio enciklopedijos kūrimas;
 geometrinių figūrų, kuriose 3 kalbomis (lietuvių, rusų, anglų) buvo užrašytos citatos iš mėgstamiausių knygų, lankstymas;
 kūrybinio darbo atlikimas kartu su dailės mokytoja;
 intelektualinis žaidimas “Kahoot!”.

Mokiniai pristatė savo darbus, rekomendavo vieni kitiems knygas, dalinosi įspūdžiais ir sužinojo daug įdomių faktų apie rusų, lietuvių ir anglų literatūrą.

Mokytojams pavyko sudominti ir įtraukti kiekvieną mokinį į aktyvų ir kūrybišką ugdymo procesą.
Ačiū visiems dalyvavusiems!

• 20230406