Netradicinio ugdymo dienа „Ateitį planuoju šiandien“

Gegužės 15 dieną vyko netradicinio ugdymo diena, skirta profesiniam ugdymui „Ateitį planuoju šiandien“

5 a klasės mokiniai lankėsi Vilniaus troleibusų parke, susipažino su viešojo transporto vairuotojo bei automechaniko profesijomis, taip pat su parko istorija ir veiklos specifika.

5 c klasės mokiniai lankėsi įmonėje „Pulsar“. Mokiniai susipažino su įmonės produkcija: naktinio ir dieninio matymo prietaisais, termovizoriais. Sužinojo, kad jie naudojami medžioklėje, gyvūnų stebėjime, statybose, pandemijų metu, kariniuose reikaluose, padeda ieškant dingusių žmonių.

Gegužės 15 d. 6 b kl. mokiniai vyko į Kovos menų klubą „Fighters Gym“. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai susipažino su sporto klubo veikla ir trenerio profesija, aplankė treniruotę, stiprino fizinę sveikatą.

6 c klasės mokiniai lankėsi automobilių muziejuje, susipažino su automobilių modeliais bei su profesijomis, susijusiomis su automobilių pramone.

7 a klasės mokiniai pasikvietė į mokyklą svečių. Atvykę mokinių tėvai pravedė 4 edukacines pamokas, kalbėjo apie karjeros pasirinkimo svarbą, IT specialybę, juvelyro bei bioinžinieriaus-virusologo profesijas, aptarė savo veiklą kartu su mokiniais ir klasės vadove.

7 b klasės mokiniai pristatė pranešimus, kalbėjo apie įdomias bei šiandien reikalingas profesijas.  Tuomet Nikitos G. mama supažindino su „Registrų“ darbu, kaip ir kada galima gauti pažymėjimą, kaip registruoti automobilį, kokie automobiliai šiandien populiarūs.

7 c klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Marketingas ir verslo vystymas“. Daniilo T. mama aiškino, kas yra marketingas, prekinis ženklas, logotipas. Po teorinės dalies, mokiniai dalyvavo smagioje viktorinoje, vėliau dirbdami grupėmis kūrė savo prekinio ženklo dizainą, logotipą, reklamą, bandė parduoti klasėje savo sukurtą produktą.

8 a klasės mokiniai lankėsi Automechanikos ir verslo mokykloje, kurioje susipažino su mokymosi galimybėmis, stojimo į mokyklą sąlygomis, susipažino su įvairių lengvųjų automobilių bei krovininių mašinų mechanine dalimi, dažymo technikomis, darbo kultūrą, išbandė automobilio simuliatorių.

8 b mokiniai lankėsi Vilniaus termofikacinėje elektrinėje. Ji aprūpina miestą karštu vandeniu ir yra atsakinga už šilumą sostinės gyventojų namuose. Dėkojame A. Jarmakovičiaus tėveliams už ekskursijos organizavimą.

8 c klasės mokiniai vyko į Pabradėje esantį Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Užsieniečių registracijos centrą. Išvykoje mokiniai susipažino su pasieniečio ir kinologo profesijomis.

• 5a
  • 5c