Netradicinio ugdymo diena „Kalėdinė mugė. Labdaros akcija“

2023 m. gruodžio 15 d. progimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena „Kalėdinė mugė. Labdaros akcija“. Kalėdinė mugė buvo organizuota pagal temą „Laikmetis“.

Mugė – puiki priežastis surengti šventę vaikams ir suaugusiesiems, smagiai ir naudingai praleisti laiką.

• 5a klasės mokiniai pakabino spalvingus skelbimus, papuošė kabinetą, paruošė daug kulinarijos gaminių ir suvenyrų. Prekyba pavyko!

• 5c ir 8c klasės moksleiviai Kalėdų mugėje pasinėrė į 90-ųjų erą. 5c klasė pristatė 90-ųjų buitinės technikos prietaisų kolekciją bei siūlė lankytojams įsigyti tais laikais populiarias kramtomąsias gumas „Love is“ ir „Turbo“. 8c klasės mokiniams puikiai sekėsi giros, meduolių bei pyragų pardavimas. Be to, jie organizavo grožio ir tatuiruočių saloną. Mokiniai, apsirengę 90-ųjų stiliaus drabužiais, linksmai šoko disko ritmu.

• 6a klasės mokiniai papuošė klasę 80-ųjų stiliumi. Visa klasė draugiškai prekiavo mugėje.

• 6b ir 6c klasės Kalėdinėje mugėje pristatė kavinę ir turgelį „Ateities epocha“. Lankytojus džiugino šviečiančios instaliacijos ir „super“ moderni muzika.

• 7b ir 7c moksleiviams buvo smagu sukurti „Laukinius 90-uosius“!

Progimnazijoje vykusi mugė sukėlė visiems dalyviams daug gerų emocijų ir džiaugsmo. Dėkojame už bendrystę visiems dalyvavusiems!

Kavinė “Pink Panther” savo patiekalais, muzika ir žaisminga aplinka vienus lankytojus nukėlė į prisiminimus, kitiems suvirpino širdį. Prie kavinės veikė turgelis, kuriame galima buvo įsigyti stilingų 90-ųjų dalykų.

• 5a-1111
  • 7c-1111