Nuostabus renginys Markučių dvare

Balandžio 23 dieną 7 b klasės mokiniai ir mokytojos L. Lobanovskaja ir Y. Vyalanishkene dalyvavo renginyje, skirtame knygos istorijai ir pirmajam knygų spaustuvininkui Gutenbergui. Mokiniai su dideliu susidomėjimu klausėsi lektorės apie tai, iš kokių medžiagų buvo gaminamos knygos, kaip buvo spausdinamos knygos Gutenbergo dirbtuvėse. Sužinojo iš kiek eilučių susideda spausdintas puslapis, kiek pasaulyje išliko Gutenbergo knygų egzempliorių. Mokiniai uždavė klausimų apie tipografiją, apie Gutenbergo asmenybę (nors apie jį išliko labai mažai duomenų) ir paliko įrašą svečių knygoje: „Ačiū už įdomią ir informatyvią paskaitą apie knygą ir pirmąjį spaustuvininką Gutenbergą“.

Organizatorės: etikos mokytoja Y. Vyalanishkene ir rusų kalbos mokytoja L. Lobanovskaja

• 20230423_205119
  • 20230423_214155